Rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Konkurs odbędzie się w SP nr 11 w czwartek 28 stycznia 2021 r.

Dotyczy szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach, Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach, Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej  w Suwałkach, Szkoła Podstawowa w Raczkach, Szkoła Podstawowa w Przerośli.

Na terenie szkoły wszystkich obowiązuje reżim sanitarny: dezynfekcja rąk, maseczki lub przyłbice oraz dystans min. 1,5 m między sobą.

Informacje dla uczniów:

1. Po wejściu do szkoły uczniowie dezynfekują ręce i mierzona jest im temperatura.

2. Uczniowie przychodzą najpóźniej do godz.9:30 i udają się na korytarz przy salach 008 i 009 w piwnicy (wejście od strony przedszkola).

3. Uczeń musi mieć przy sobie kartę kodową i ważną legitymację szkolną.

4. Uczeń na konkurs może wnieść do sali: długopisy nieścieralne, przybory kreślarskie (linijka, ekierka), niegazowaną wodę.

5. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego rozpoczyna się o godz. 10:00 i trwa 90 min. Uczniowie po zajęciu miejsca w sali będą mogli zdjąć maseczki.

Informacje dla członków komisji:

Komisja konkursowa spotyka się w sali 007 w piwnicy o godz. 9:15.

Przewodnicząca
Marzena Bizoń