Dyżury nauczycieli

Aktualizacja 5.12.2022 r.

Godziny dostępności nauczycieli (konsultacje dla uczniów i rodziców)
realizowane w ramach Art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciela
w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach
w roku szkolnym 2022/2023

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny Sala
  Andruszkiewicz Marta czwartek 12.35 – 13.35 304/pokój nauczycielski
  Anuszkiewicz Anna środa 16.00 – 17.00 211
  Babin Krystyna poniedziałek 12.35 – 13.35 biblioteka
  Bachurek Małgorzata środa 13.30 – 14.30 142
  Bajer Eliza poniedziałek 13.35 – 14.35 pokój nauczycielski/218
  Balano – Szałaszewicz Monika poniedziałek 14.35 – 15.35 200
  Baranowska Ewa wtorek 12.35 – 13.35 206
  Baranowska Monika wtorek 13.35 – 14.35 307
  Bejnar – Butkiewicz Marta środa 14.35 – 15.35 107
  Bienio Beata czwartek 14.30 – 15.30 010
  Birgiel Aneta wtorek 7.00 – 8.00 świetlica
  Bizoń Marzena poniedziałek 7.00 – 8.00 007
  Bobrowska Danuta wtorek 15.00 – 16.00 215
  Bobrowska Jolanta czwartek 7.00 – 8.00 101
  Bogdan Marek poniedziałek 13.40 – 14.40 207
  Boniszewska – Janczuk Elżbieta środa 15.00 – 16.00 212
  Brzozowska Anna wtorek 15.30 – 16.30 109
  Bujnowska Wanda wtorek 15.30 – 16.30 hala sportowa
  Burzycka Teresa wtorek 12.30 – 13.30 pokój nauczycielski
  o. Bogucki Bartosz poniedziałek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Ciszewska Anita poniedziałek 13.35 – 14.35 zaplecze s. 104
  Cyran Dorota czwartek 13.40 – 14.40 100 (pokój nauczycielski)
  Czajewska Anna piątek 13.35 – 14.35 222
  Czereszewska Barbara środa 15.30 – 16.30 200
  Czygier Tomasz środa 14.35 – 15.35 średnia sala gimnastyczna
  Danielewski Wojciech czwartek 12.35 – 13.35 012
  Falana Patrycja piątek 15.30 – 16.30 114
  Gabała Łucja poniedziałek 7.00 – 8.00 223
  Galińska Barbara wtorek 14.45 – 15.45 204
  Gawlińska Anna środa 12.35 – 13.35 008
  Górski Andrzej czwartek 13.50 – 14.50 pokój nauczycielski
  Grabowska Beata czwartek 13.30 – 14.30 115
  Grzyb Dagmara piątek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Grzymkowska Anna poniedziałek 15.00 – 16.00 010
  Gwiazdowska Urszula wtorek 12.30 – 13.30 pokój nauczycielski
  Iwaszko Anna czwartek 14.30 – 15.30 biblioteka
  Jabłońska Dorota środa 12.30 – 13.30 pokój nauczycielski
  Jaroch Paweł środa 14.40 – 15.40 218
  Jarosz Aneta wtorek 12.35 – 13.35 pokój nauczycieli w-f
  Kacprzyk Iwona poniedziałek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Kalinowska Alicja czwartek 13.35 – 14.35 pokój nauczycielski
  Kalinowska Monika piątek 14.35 – 15.35 143
  Kapuściński Leszek piątek 12.35 – 13.35 303
  Karpiuk Karina wtorek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Kiempisty Teresa Daniela poniedziałek 12.35 – 13.35 zaplecze s. 102
  Koncewicz Dariusz czwartek 12.35 – 13.35 pokój nauczycieli w-f
  Konopska Jolanta poniedziałek 14.30 – 15.30 205
  Korobkiewicz Edyta poniedziałek 12.35 – 13.35 307
  Kościuch Wiesława wtorek 15.00 – 16.00 009 lub 010
  Kowalewska Ewa wtorek 13.35 – 14.35 100 (pokój nauczycielski)
  Kozłowska Agnieszka czwartek 12.35 – 13.35 pokój nauczycieli w-f
  Krysiuk Małgorzata poniedziałek czwartek 14.40 – 15.10 12.40 – 13.10 116 zaplecze s. 106
  Krzywicka Katarzyna poniedziałek 12.45 – 13.45 203
  Kuczyńska Magdalena poniedziałek 15.30 – 16.30 010
  Leonowicz Bartłomiej poniedziałek 14.35 – 15.35 306
  Mackiewicz – Czajka Anna piątek 13.35 – 14.35 pokój nauczycieli w-f
  Michniewicz Danuta czwartek 15.00 – 16.00 010
  Nowosadko Marzena środa 13.50 – 14.50 pokój nauczycielski
  Olszewski Marcin czwartek 13.35 – 14.35 pokój nauczycieli w-f
  Osiński Radosław czwartek 13.35 – 14.35 pokój nauczycielski
  Piasecka Renata wtorek 13.40 – 14.40 200
  Podbielska Iwona środa 15.00 – 16.00 010
  Podbielska Lucyna wtorek 13.35 – 14.35 zaplecze s. 104
  Ponomarow Krystyna czwartek 15.30 – 16.30 101
  Rafalska Iwona poniedziałek 7.00 – 8.00 301
  Rogucka Magdalena wtorek 17.00 – 18.00 hala sportowa
  Różańska Małgorzata środa 13.40 – 14.40 201
  Różyńska Beata wtorek 14.40 – 15.40 307
  Ruszewska Anna środa 13.35 – 14.35 pokój nauczycieli w-f
  Rykaczewski Przemysław poniedziałek 12.35 – 13.35 pokój nauczycieli w-f
  Safianowska Grażyna środa czwartek 12.35 – 13.05 15.30 – 16.00 (100) pokój nauczycielski
  Sawicka Agnieszka poniedziałek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Sawicki Andrzej wtorek 14.35 – 15.35 hala sportowa
  Soroka Agnieszka poniedziałek czwartek 14.40 – 15.10 12.40 – 13.10 116 zaplecze s.106
  Stąpór Jakub wtorek 14.35 – 15.35 205
  Supranowicz Robert poniedziałek 15.30 – 16.30 007
  Szargiej Dominika wtorek 12.50 – 13.50 100 (pokój nauczycielski)
  Szczodruch Anna czwartek 13.35 – 14.35 209
  Szlaużys Alma czwartek 12.40 – 13.40 219
  Szlaużys Widas poniedziałek 15.30 – 16.30 125
  Turo Anna wtorek 15.30 – 16.30 010
  Tylenda – Twardowska Wioletta wtorek 12.35 – 13.35 304
  Tylenda Monika czwartek 12.35 – 13.35 pokój nauczycielski
  Warakomski Artur sobota 8.00 – 9.00 008
  Wasilewska Anna poniedziałek 15.30 – 16.30 102
  Wasilewska Żaneta poniedziałek 7.00 – 8.00 świetlica
  Wysocka Katarzyna piątek 14.40 – 15.40 224
  Wysocka Małgorzata poniedziałek 15.30 – 16.30 115
  Zalewski Jerzy środa 15.30 – 16.30 pokój nauczycieli w-f
  Zawadzka Lidia poniedziałek 15.30 – 16.30 102
  Zborowska – Weychaman Barbara środa piątek 13.00 – 13.30 14.35 – 15.05 100 (pokój nauczycielski)
  Żebrowska Elżbieta środa 12.45 – 13.45 223
  Żukowska – Wudkiewicz Iwona czwartek 13.40 – 14.40 220