Konkursy

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego w Suwałkach organizuje konkurs piosenki angielskiej. Po szczegóły zajrzyjcie do >> Regulaminu

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek  informuje, że zgłoszenia do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Suwałkach i Suwalszczyźnie przyjmujemy do 17 lutego 2023 roku.
Rywalizacja odbędzie się 21 lutego 2023 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk oraz Starosty Suwalskiego.
W linku jest regulamin konkursu i karta zgłoszenia.

Wojewódzka Komenda Policji zaprasza uczniów klas 4 – 6 do udziału w konkursie plastycznym. Każdego roku 1 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Dyskryminacji, w związku z tym Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku organizuje konkurs plastyczny pod hasłem „Toleruję, szanuję i akceptuję” na zaprojektowanie plakatu promującego ideę tolerancji, szacunku, otwartości i pomocy innym.  > Regulamin konkursu

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek zaprasza siódmoklasistów i ósmoklasistów z Suwałk i powiatu suwalskiego do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Suwałkach i Suwalszczyźnie. Rywalizacja odbędzie się 21 lutego 2023 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Do wygrania cenne nagrody. > Regulamin i karta zgłoszenia.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz z partnerami konkursu WOSiR Szelment sp. z.o.o. i Starostwem Powiatowym w Suwałkach ogłaszają konkurs plastyczny pn. Moje bezpieczne ferie zimowe 2023.
Zapraszamy uczniów w wieku szkolnym (klasy I-III i klasy IV-VIII) do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji > w załączniku.

Związek Ochotniczej Straży Pożarnej i Lasy Państwowe ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci i dorosłych 🙂 Szczegóły w regulaminie.