Półkolonie zimowe

W dniach od 11 do 15 stycznia 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach była organizatorem Półkolonii Zimowych 2021 (zarejestrowana w bazie wypoczynku pod numerem 3877/POD/2021-Z). Kadrę półkolonii stanowili: kierownik – Dyrektor SP nr 11 Piotr Zieliński, wychowawcy: gr. A – Paweł Jaroch, gr. B – Anna Kosakowska-Jaroch. Przez cały tydzień nasza Fundacja opłacała dzieciom obiady oraz drobne upominki. Dzieci otrzymały również certyfikaty uczestnictwa w półkoloniach. De facto były to VI półkolonie z motywem szachowym organizowanym w naszej szkole w okresie zimowym i letnim. Tym razem trzeba było ograniczyć liczebność grupy do max 12 dzieci z klas I-IV. Oprócz zajęć szachowych, w czwartek 14.01 przybyli do nas przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Suwałk na czele z Dyrektorem Grzegorzem Wilczyńskim. Goście przedstawili dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego oraz ustawili tor przeszkód z którego na rowerze wszyscy korzystali z miłą chęcią. Z kolei w piątek on-line „gościła” u nas Komenda Miejska Policji, która omówiła zasady bezpieczeństwa podczas półkolonii. Gościliśmy również zawsze mile widziane osoby z Sanepidu

Galeria zdjęć z półkolonii: https://photos.app.goo.gl/zDH4ZFx9tKiSQdav8
Relacja z wizyty WORD: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=205875224562959&id=102187251598424

Grupa B była złożona głównie z dzieci klas młodszych. Z kolei w grupie A zostały przeprowadzone turnieje z przewodnik motywem zdrowo i sportowo

Wyniki gr. A:

1. Mikołaj Gugała – zdobyta II kategoria

2. Ola Snarska

2. Adam Orłowski

Wyniki gr. B:

1. Fabian Mazalewski

2. Michał Barszczewski – zdobyta V kategoria

3. Tymek Pietrołaj – zdobyta V kategoria

Wygrana w turnieju „Kloca”:

Adam Orłowski z Tymkiem Pietrołajem

Wygrana w turnieju zadań:

Ola Snarska

Wygrana w biegach parami:

Fabian Mazalewski i Mikołaj Gugała

Wygrana w biegach indywidualnych:

Mikołaj Gugała