Powitanie Wiosny

W naszej szkole będziemy świętować przybycie WIOSNY przez cały tydzień, od 20 do 24 marca.

Plan działań

  • Poniedziałek 20.03.2023 r.

Dzień Pozytywnej Energii – każda klasa wcześniej na ten dzień przygotowuje plakat zawierający pozytywne hasła, kolory, obrazki i przyczepia na drzwi klasy. Najciekawszy plakat zostanie nagrodzony. Ubieramy się na lata 2000.

Dodatkowo na holu przy wejściu do szkoły będzie stała „Budka na zdjęcia”, gdzie na długich przerwach będzie można wykonać zdjęcie. Zdjęcia będzie wykonywał Pan Radek.

  • Wtorek 21.03.2023r.

Pierwszy Dzień Wiosny – przychodzimy ubrani w kolorach wiosny, np. zielony, w kwiaty itp.

Klasy I – III oraz przedszkole -przygotowują „Marzanny”, z których tworzą wystawę przy „Budce na zdjęcia” (będzie przygotowane miejsce)

Każda klasa IV – VI przygotowuje taniec wiosenny, który będzie prezentowała podczas występów. Dodatkowo przygotowuje strój „Pani Wiosny” i „Pana Wiosny”, który zostanie zaprezentowany podczas „Pokazu mody”. Najlepszy taniec oraz strój zostanie nagrodzony.

Klasy VII – VIII będą miały rozgrywki sportowe.

W klasach prosimy o przygotowanie się uczniów do prowadzenia lekcji za danego nauczyciela. Wszystko omawiamy z nauczycielem prowadzącym lekcje. Nauczyciel jest w czasie lekcji z klasą.

Zachęcamy również nauczycieli do stworzenia grupy
i przystąpienia do pokazu.

Plan dnia:

1 lekcja – zajęcia w klasie prowadzone przez ucznia

2 lekcja – zajęcia w klasie prowadzone przez ucznia

3 lekcja – zajęcia w klasie prowadzone przez ucznia

4 lekcja – zajęcia w klasie prowadzone przez ucznia

5 lekcja – zajęcia w klasie prowadzone przez ucznia klasy VII – VIII, przygotowanie się klas IV – VI do pokazów.

6 lekcja – pokaz mody IV – VI, mecz klas VII – VIII

7 lekcja – pokaz tańców IV – VI, mecz klas VII – VIII

  • Środa 22.03.2023r.

Dzień Owocowy – zachęcamy klasy do przyniesienia tego dnia owoców, które zjecie. Prosimy również o wykonanie klasowego zdjęcia z owocami i przesłanie przez nauczyciela do p. Doroty Jabłońskiej. Najbardziej ciekawe, humorystyczne i odlotowe zdjęcie zostanie nagrodzone. Ubieramy się w kolory owoców.

  • Czwartek 23.03.2023r.

Dzień Warzywka – zachęcamy klasy do przyniesienia tego dnia warzywa, które zjecie. Prosimy również o wykonanie klasowego zdjęcia z warzywami i przesłanie do p. Doroty Jabłońskiej (wychowawcy klas). Najbardziej ciekawe, humorystyczne i odlotowe zdjęcie zostanie nagrodzone. Ubieramy się w kolory warzyw.

  • Piątek 24.03.2023r.

Dzień z „Zdrowotną Grą Szkolną” – na terenie szkoły zostaną rozwieszone pytania zakodowane kodem QR. Regulamin gry zostanie wywieszony w dniu gry. Ubieramy się lub przebieramy się w strój swojego Idola.

Cały tydzień jest

„Tygodniem Otwartych Drzwi u Psychologa”

– każdy może pójść o dowolnej godzinie do Pani Psycholog na rozmowę, pogadankę.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Pedagog Anna Anuszkiewicz

Pedagog Danuta Bobrowska

Psycholog Monika Kalinowska

Samorząd Uczniowski