Mamy mistrzostwo województwa w unihokeju!

Chłopcy z naszej szkoły przypomnieli piękną tradycję Jedenastki, która była kiedyś potęgą unihokeja w województwie podlaskim. Oto ich relacja:
„15 grudnia 2022 r. odbył się półfinał mistrzostw województwa rocznika 2010. Nasza drużyna wygrała z drużyną z Białegostoku 1:0. Następnie rozegraliśmy mecz z Goniądzem, który skończył się wynikiem 3:0. Dzięki tym wygranym zajęliśmy 1 miejsce w rywalizacji. Najlepszym zawodnikiem turnieju w Białymstoku został reprezentant naszej szkoły, Michał Andryszczyk. Drużyna w składzie: Piotr Olszewski, Michał Andryszczyk, Jakub Sokołowski, Mikołaj Starczewski, Igor Wilk, Miłosz Tylenda i Robert Domoracki w maju 2023 zagra na turnieju ogólnopolskim. Trenuje nas pan Tomasz Czygier.”
Gratulujemy 🙂 Więcej zdjęć w Galerii 🙂