„Co oznacza być życzliwym?”

Rozstrzygnięcie szkolne konkursu plastycznego klas 1-3 z okazji obchodów Dnia Życzliwości – zdjęcia w Galerii 🙂

25 listopada wręczono nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1 – 3, zorganizowanego z okazji obchodów Dnia Życzliwości”, pt. „Co oznacza być życzliwym?”. Organizatorami konkursu byli pedagog szkolny p. Anna Anuszkiewicz oraz p. Dorota Jabłońska – opiekun SU. Nagrody wręczyła p. wicedyrektor Małgorzata Bachurek.

Wszystkim osobom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
1 MIEJSCE:
– Oliwier Czygier kl.3d
– Amelia Stasiewicz kl.3d

2MIEJSCE:
– Amelia Ostrowska kl.3d
– Lena Pietkiewicz kl.3d

3 MIEJSCE :
– Damian Paciorkowski kl.3c
– Mariia Vozniak kl.3c

WYRÓŻNIENIA:
– Dawid Meller kl.2a
– Adam Dąbek kl.3a
– Kesja Bizoń kl.3a.