Zapraszamy na IV Integracyjny Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka

W środę 1 czerwca 2022 r. odbędzie się Integracyjny Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka. Poprzednie trzy edycje odbyły się w naszej szkole. Tym razem wchodzimy na wyższy poziom 🙂 a zawody zorganizowane będą w Hotelu Loft w Suwałkach (ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 24K).

Turniej będzie podzielony na 3 grupy – do lat 18, 12 i 8. Fundusz nagród finansowych wynosi min. 2500 zł. Ponadto najlepsi w swoich grupach otrzymają puchary i medale.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja 2022 r. na e-mail (wpisowe wynosi 10 zł – nie płacą dzieci z niepełnosprawnościami oraz z Ukrainy): fundacjajacwiez@gmail.com.

Przy wcześniejszym potwierdzeniu udziału w zawodach, zostanie zorganizowane wyjście z nauczycielem z SP nr 11 do Hotelu Loft i z powrotem.

Więcej szczegółów można znaleźć na serwisie turniejowym:

Zawody dofinansowane są przez Prezydenta Miasta Suwałk, a organizatorem jest Fundacja Jaćwież w osobach Pawła Jaroch i Anny Kosakowskiej-Jaroch – nauczycieli z naszej szkoły.